SEMINARIUM SZKOLENIOWO-TRENINGOWE
CIECHANÓW 1-2.02.2020

W ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbyło się Seminarium Treningowo-Szkoleniowe. W zajęciach wzięli udział zawodnicy z Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin z Warszawy, Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin i Przasnyskiego Klubu Kyokushin Karate. Dwudniowe seminarium prowadzili Shihan Rafał Tomala V Dan, Trener Karate Klasy Mistrzowskiej, Sensei Wojciech Gołębiewski III Dan, Trener Karate II Klasy, Łukasz Kowalski coach zajmujący się wspieraniem rozwoju sportowców (pracował z Marcinem Prachnio przygotowującym się do walk w ONE FC i UFC oraz zawodnikami KSW) i Patryk Słowikowski, trener podnoszenia ciężarów, CLKS Mazovia Ciechanów (III m Mistrzostwa Świata U17 Peru 2011, III m Mistrzostwa Europy U20 Cypr 2014, VII m Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie Singapur 2010, 7 tytułów Mistrzostw Polski. Rekordy życiowe: 147 kg rwanie, 185 kg podrzut).
Program składał się z trzech treningów Karate z podziałem na grupy zaawansowania, uczestnicy poznawali nowości w wykonaniu i rozumieniu kata, elementy ashi-kake gedan tsuki, doskonalenie szczegółów technik kumite.
Zajęcia z coachingu sportowego (m.in. kontrola stresu) i szkolenie z podstaw podnoszenia ciężarów doskonale uzupełniały i rozwijały wiedzę uczestników seminarium..
Zapraszamy do fotorelacji.
OSU!!!