KADRA TRENERSKA

Ciechanowski Klub Karate Kyokushin może pochwalić się dużą ilością zrzeszonych członków. Nasz klub mieści się w Ciechanowie, ale posiadamy także sekcje w Krasnem, Chotumiu i Gumowie. Dysponujemy doświadczoną kadrą trenerską. Obecnie posiadamy pięciu instruktorów, którzy odpowiedzialni są za poszczególne sekcje naszego klubu.

WOJCIECH GOŁĘBIEWSKI

Główny instruktor Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin. Posiadacz stopnia mistrzowskiego III dan. Trenuje dzieci i młodzież w sekcji Krasne a także grupę dorosłych i zawodników w Ciechanowie.

Posiadacz uprawnień trenera II klasy, uprawnienia sędziowskie, ukończone liczne kursy z zakresu kultury fizycznej. Ukończył AWF w Warszawie. Jako trener osiąga sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

ADAM CHRZANOWSKI

Instruktor dorosłych i zawodników w Ciechanowie. Posiadacz stopnia mistrzowskiego II dan. Specjalizuje się w kihon i kata.

Z klubem związany od lat 90-tych. Kształtował się pod okiem sensei Krzysztofa Kowalskiego i sensei Andrzeja Zawady. 

Sensei Adam Chrzanowski pozostaje czynnym zawodnikiem, z dużymi sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Posiada uprawnienia sędziowskie. Ukończył studia wyższe w Olsztynie.

KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI

Instruktor dzieci i młodzieży w Ciechanowie. Posiadacz stopnia 2 kyu. Trenuje grupy początkujących i zaawansowanych. Czynny zawodnik. Osiąga sukcesy na arenach w kraju i za granicą. Absolwent Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Specjalizuje się w treningu dzieci i młodzieży. To pod jego okiem młodzi adepci rozpoczynają swoją przygodę z Karate Kyokushin.

PIOTR SIMIŃSKI

Instruktor dzieci i młodzieży w Chotumiu i Gumowie. Posiadacz stopnia 3 kyu. Z karate związany od lat 90-tych XX wieku. Swoją przygodę zaczynał pod okiem sensei Krzysztofa Kowalskiego 1 dan. Zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży w Ciechanowie i sekcjach w Gumowie i Chotumiu. 

ADAM MIŚKIEWICZ

Instruktor dzieci i młodzieży w Ciechanowie i Kraszewie. Posiadacz stopnia 1 kyu.

Z karate kyokushin związany od 1984 roku. Pierwsze kroki stawiał pod okiem sensei Mirosława Zielińskiego 1 dan. Absolwent SGGW w Warszawie. Obecnie zajmuje się dziećmi w szkole podstawowej w Kraszewie.