KARATE KYOKUSHIN

Karate Kyokushin dla dorosłych i zawodników.

W zajęciach może brać udział każdy dorosły bez względu na poziom zaawansowania. W treningach uczestniczy także kadra zawodnicza, dzięki czemu każdy może się uczyć od najlepszych. Zajęcia prowadzi doświadczony trener Wojciech Gołębiewski, posiadacz stopnia mistrzowskiego III dan. Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i środę w godz. 19:00 – 21:00 oraz w piątek w godz. 18:00 – 20:00.

Treningi poniedziałkowe przeznaczone są na kihon i kata, czyli podstawy Karate Kyokushin. Kata to układy ukazujące elementy prawdziwej walki. W poniedziałki także dużo czasu poświęcamy rozciąganiu mięśni.

W środę trening skupia się na szybkości i wytrzymałości. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwalają Nam doskonalić się w tych dwóch aspektach. W środy poznajemy także tajniki walki sportowej.

Piątki zarezerwowane są na trening pod kątem walki, która jest integralną częścią Karate Kyokushin. Tego dnia mamy możliwość sprawdzić się w sparingach z innymi ćwiczącymi.

Zapisy prowadzone są przez cały rok, więc zapraszamy do naszego klubu.

Poniżej znajduje się cennik. Wpłat dokonujemy przez wpłatę na konto bankowe do 15 dnia każdego miesiąca. Honorujemy karty dużej rodziny.

Nr. konta do wpłat: 76 8230 0007 0017 2879 2000 0001 prowadzony  przez Bank Spółdzielczy w Płońsku. W tytule wpłaty / przelewu prosimy zawsze wpisać  kogo dotyczy i za jaki miesiąc jest składka.

Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać u sempai Krzysztofa Szczepańskigo pod nr. tel. 508462484 lub bezpośrednio przed lub po treningach.

KARATE KYOKUSHIN

DOROŚLI

PLN80/miesiąc
  • 3 razy w tygodniu
  • Doświadczona kadra
  • Zniżki dla rodzin