ZAJĘCIA DLA SENIORÓW

Program "Rozwój poprzez ruch" jest współfinansowany przez Prezydenta Miasta Ciechanów w ramach przyznanej na 2020 rok dotacji.

Zapraszamy wszystkie osoby, szczególnie w wieku 60+, na zajęcia rekreacyjne, w ramach programu „Rozwój poprzez ruch”.

Projekt realizowany przez Ciechanowski Klub Karate Kyokushin pn.: Program aktywności ruchowej „Rozwój poprzez ruch” to oferta, która pozwoli stworzyć możliwość treningu zdrowotnego i jego wpływ na stan zdrowia oraz sprawność kobiet i mężczyzn.W program może się zaangażować każdy. Nawet najmniejszy gest robi różnicę – w grupie siła.

Proponujemy program ćwiczeń dla grup 12-15 osobowych.

Uczestnicy wezmą udział w zajęciach gimnastycznych dwa razy w tygodniu, zajęciach z psychologiem (rozpoznawanie pierwszych objawów zaburzeń pamięci i jak im przeciwdziałać – ćwiczenia wzmacniające pamięć) oraz warsztatach automasażu, w tym: wpływ masażu, automasażu i stretchingu na stan psychofizyczny człowieka, automasaż manualny, automasaż za pomocą przyrządów, stretching – ćwiczenia rozciągające przykurczone mięśnie.

  • trening aerobowy o niewielkiej lub średniej intensywności dostosowanej do możliwości uczestników, powodujący zwiększenie wydolności organizmu;
  • ćwiczenia siłowe, skierowane na utrzymanie sprawności mięśni; Powinny one angażować najważniejsze grupy mięśniowe, w szczególności mięśnie brzucha oraz mięśnie stabilizujące kręgosłup oraz biodra i kolana;
  • ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej;
  • ćwiczenia oddechowe

Ważne!

Udział w zajęciach za okazaniem KARTY SENIORA

Termin:

Wtorki – godz. 17:00

Czwartki – godz. 15:00

Soboty – godz. 9:00 i 11:00 

Kryta Pływalnia, 17 Stycznia 60B

Kontakt z nami

Ciechanowski Klub Karate Kyokushin

Ciechanów Kryta Pływalnia, 17 Stycznia 60B

Tel. 502019248

ckkk@ckkk.eu

 

 

ROZWÓJ POPRZEZ RUCH

SENIOR 60+

PLN0/miesiąc
  • 3 razy w tygodniu
  • Doświadczona kadra
  • Zajęcia bezpłatne